Με αφορμή τις δηλώσεις της Μπέττυς Μαγγίρα για το τηλεοπτικό της μέλλον, ο Άρης Καβατζίκης εξέφρασε στην εκπομπή Πάμε Δανάη! την άποψή του για το συγκεκριμένο θέμα, με τη Δανάη Μπάρκα να κάνει το δικό της ιδιαίτερο σχόλιο.
«Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στους δύο μήνες της εκπομπής -το έχουμε πάθει κι εμείς αυτό- έχει αρχίσει να συζητιέται το αν θα αντικατασταθεί αυτή η εκπομπή; Τα κανάλια πρέπει να δώσουν λίγο χώρο και χρόνο και να κάνουν βελτιωτικές κινήσεις», είπε αρχικά ο Άρης Καβατζίκης.
Ο Γιώργος Κρικοριάν ρώτησε: «Θεωρείς ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω, στο χώρο μας, που χαίρονται με το να σταματήσει ή να έχει προβλήματα μία εκπομπή;».
Ο Άρης Καβατζίκης απάντησε: «Έχω μία τηλεκριτικό στο μυαλό μου που χαίρεται με το κακό των άλλων. Και μόνο αυτό μεταφέρει. Είναι πραγματικά χαιρέκακη».
Α.Κ.: Είναι κρίμα να γίνεται όλο αυτό το πράγμα για την Μπέττυ και την κατανοούμε απόλυτα.
Δ.ΜΠ.: Εμείς το ζούμε τέσσερα χρόνια.
Α.Κ.: Είναι οδυνηρό. Και από τους τρεις μήνες έλεγαν οι έγκυροι τηλεκρτικοί ότι θα αντικατασταθεί η Μπέττυ, θα φύγει, θα αλλάξει, θα έρθει ο άλλος. Είναι θλιβερό αυτό.
Δ.ΜΠ.: Είναι κρίμα και το σημαντικό είναι να αντιμετωπίζουμε τα πράγματα ψύχραιμα και με χιούμορ. Τέλος πάντων, πολύς ντόρος. Τι να πούμε κι εμείς; Στο σπίτι του κρεμασμένου μιλάς για σχοινί; Δε μιλάς.
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.