Έτοιμη να βγει με τον πρώην της είναι η Ιφιγένεια η οποία έκανε πασαρέλα για τις τηλεθεάτριες του Shopping Star και τη Βίκυ Καγιά.
Η εμφάνισή της όμως άρεσε στην ιέρεια της μόδας;
To πανωφόρι που έχεις επιλέξει δε σε βοηθά να κάνεις καλή εντύπωση παρότι έχει και κουμπιά. Φοβερή ιδέα η γόβα στιλέτο η μαύρη στιλέτο κι σωστή η επιλογή με αυτό το μήκος παντελονιού. Κρίμα που δεν πρόλαβες να βάλεις αξεσουάρ γιατί έτσι θα είχες φωτίσει το look σου.