Στον επόμενο γύρο του κυπέλλου Ελλάδος ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

Ο Πανιώνιος μετά τη νίκη του με 2-0 στο πρώτο αγώνα στη Νέα Σμύρνη νίκησε και στο Ηράκλειο τον ΟΦΗ με 1-0

Χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα προκρίθηκαν στην επόμενη φάση του κύπελλο ΠΑΟΚ και Πανιώνιος. Ο δικέφαλος του βορρά, που είχε νικήσει τα Τρίκαλα 5-1 στο πρώτο ματς, επικράτησε και στη Τούμπα με δυο γκολ του Πρίγιοβιτς. Ο Σέρβος φορ άνοιξε το σκορ στο 78. Τα Τρίκαλα ισοφάρισαν με τον Μιλοσάλβιεβ στο 90ο λεπτό, όμως στις καθυστερήσεις ο Πρίγιοβιτς από το σημείο του πέναλτι έδωσε τη νίκη στον ΠΑΟΚ.

Ο Πανιώνιος μετά τη νίκη του με 2-0 στο πρώτο αγώνα στη Νέα Σμύρνη νίκησε και στο Ηράκλειο τον ΟΦΗ με 1-0. Το γκολ που σφράγισε την πρόκριση των κυανέρυθρων πέτυχε ο Σπιριντόνοβιτς στο 28ο λεπτό του αγώνα.