Για χάρη του… νυφικού άφησε τις πουέντ η Μαρία Αντιμισάρη, που έγινε ευρύτερα γνωστή από το «Dancing With The Stars» και κέρδισε στον 4ο κύκλο ούσα παρτενέρ του Ησαΐα Ματιάμπα!
Η γοητευτική χορεύτρια βρέθηκε την Πέμπτη στο ατελιέ του Κωνσταντίνου Μελή by Laskos και έκανε την πρώτη πρόβα νυφικού, με τον σχεδιαστή Γιάννη Λάσκο να δημοσιεύει στα social media φωτογραφίες τους.
Όπως σας έχουμε ενημερώσει, η Μαρία παντρεύεται τον σκηνοθέτη των εκπομπών του AΝΤ1 «Το Πρωινό» και «Με Αγάπη», Κώστα Τριπύλα, μετά από περίπου τέσσερα χρόνια σχέσης. Ο γάμος θα γίνει στις 25 Ιουλίου, στη Σίφνο, με κουμπάρους δύο καλούς φίλους του ζευγαριού.
(Ο Κώστας και η Μαρία σε παλιότερη δημόσια εμφάνισή τους)