Και μετά το τέλος του Τεστ Δημιουργικότητας έφτασε η στιγμή για την ανακοίνωση του νικητή του μεγάλου επάθλου των 1.000 ευρώ από το BOX, το delivery που πάντα κερδίζεις.
«Τα ζευγάρια παρέμειναν ως είχαν σε σχέση με το Mystery Box. Ίδιο και το τελικό σκορ 3-1 με νικήτρια την μπορντό μπριγάδα. Και τώρα μένει να δούμε ποιος έκανε την καλύτερη προσπάθεια στο σημερινό Τεστ Δημιουργικότητας με τα αλλαντικά», ανέφερε αρχικά ο Σωτήρης Κοντιζάς και πρόσθεσε: «Καλύτερη προσπάθεια και αυτή που κερδίζει το χρηματικό έπαθλο των 1.000 ευρώ αυτή του Νίκου. Νίκο συγχαρητήρια. Το πιάτο σου ήταν πολύ νόστιμο, ισορροπημένο και δημιουργικό».
«1.000 ευρώ! Ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ. Η χαρά μου που κέρδισα το Τεστ Δημιουργικότητας και τα 1.000 ευρώ από το BOX, δεν περιγράφεται. Μου αρέσει να δοκιμάζω συνέχεια νέες γεύσεις και όταν γυρίσω σπίτι έχει να πέσει πάρα πολύ παραγγελία. Ευχαριστώ πολύ BOX»,ήταν τα πρώτα λόγια του Νίκου μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.
Δείτε όλα τα επεισόδια του MasterChef 2024