Ισόπαλοι στο Αγρίνιο Παναιτωλικός και Ατρόμητος

Έμειναν στο 1 - 1 για την 20η αγωνιστική

​Με τον βαθμό της ισοπαλίας απέναντι στον Ατρόμητο έφυγε ο Παναιτωλικός από την 20ή αγωνιστική της Super League, καθώς ο αγώνας έληξε με σκορ 1 - 1.

Στο 11ο δευτερόλεπτο και σε γύρισμα του Κούρου από αριστερά, ο Ούμπιδες πλάσαρε για το 0 - 1.

Ο Παναιτωλικός έχασε μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει στο 9ο λεπτό, κάτι που τελικά έγινε με τέρμα ��ου Μπεχεράνο στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Οι συνθέσεις

Παναιτωλικός (Μάκης Χάβος): Στεφανάκος, Κούσας, Μπεχεράνο, Άλβες, Κάπελ, Γοδόι, Σκαραμοτσίνο (61` Κέβιν Γκαρσία), Βιγιαφάνες (65` Λαζάρ), Μαρτίνες, Ετζεγκέλε, Φωτάκης (74` Βασιλείου)

Ατρόμητος (Ρικάρντο Σα Πίντο): Γκορμπούνοφ, Κατσουράνης, Κούρος, Αγκουαζί (46` Λαζαρίδης), Φυτανίδης, Μπρίτο (46` Παπάζογλου), Ναπολεόνι, Κιβρακίδης, Δημούτσος, Ούμπιντες, Πίτου Γκαρσία (77` Μπάλλας)