Για ψώνια πήγε η Ελεονώρα Μελέτη με τον Θοδωρή Μαροσούλη και την κόρη τους, Αλεξάνδρα, σε γνωστό εμπορικό κέντρο των βορείων προαστίων.
Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε την όμορφη οικογένεια να κάνει βόλτα στα μαγαζιά και τις αγορές της.
Ελεονώρα Μελέτη: Η κόρη της φόρεσε τα ψηλοτάκουνα μποτάκια της!
Τόσο η παρουσιάστρια όσο και ο επιχειρηματίας προσπαθούν παρά τις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις να περνούν όσο περισσότερο χρόνο μπορούν με την κόρη τους.
Η Ελεονώρα Μελέτη και ο Θοδωρής Μαροσούλης φέτος συνεργάζονται στο θέατρο Αθηνά για την παράσταση «Τέλειοι Ξένοι», αφού η παρουσιάστρια έχει κάνει την απόδοση – μετάφραση στο έργο.