Αυτό είναι το πρόγραμμα του «Τhe Battle 4»

Κάντε κλικ και δείτε τους αντιπάλους στο ρίνγκ

PREGAMES : (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ @ 18.00’)

1. Κ1 rules, 3X2’ , -83kg
Kώστας Μπουκουβάλας ( Γ.Σ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) VS El Shid (KRITIKOS CAMP)
2. K1 rules , 3X2’, -80kg
Kώστας Καπετάνιος (AXIΛΛΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) VS Σπύρος Σπύρου (PLEXOUSAKIS CAMP)

PREGAMES – NEXT GENERATION :

1. K1 rules, 3X1.5’ , -61kg
Παναγιώτης Λάλος (JOE TEAM) VS Παναγιώτης Ζησιμόπουλος (LIONS CAMP)
2. K1 rules, 3X2’, -67kg
Μάριος Πασάη (FIGHTERS) VS Xρήστος Δάικος (ΚΑΛΑΙΤZAKIS CAMP)
3. K1 rules, 3X1.5’ , -60kg
Σοφία Τέσκου (DIAMOND CAMP) VS Aγγελική Κοκκαλίτσα (Α.Σ ΕΛΕΥΣΙΣ)
4. K1 rules , 3X2’ , -72kg
Nικος Kviniasvili (FIGHTERS) VS Πασχάλης Καραουλάνης (BUDO GYM)
5. K1 rules, 3X2’ , -69kg
Rezzka Cecxladze (CHRYSAKIS ARENA) VS Tάσος Τιμοθέου (TZOTZOS TEAM)
6. K1 rules, 3X2’, -63kg
Nίκος Πολίτης (VYZANTINOS) VS Mochamed Ouzman (Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ)


ΜΑΙΝ EVENT : PART 1 : (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ @ 20.00’)

1. Κ1 rules, 3X2’ , -100kg
“Big George” Σενεκίδης (KALAITZAKIS CAMP)
VS
Χρήστος Κατσάνος (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)

2. RETIRED MATCH του δασκάλου Φίλιππου Χρυσάκη – Κ1 RULES, 3x2’ , -82kg
Φίλιππος Χρυσάκης (CHRΙSAKIS ARENA)
VS
Χρήστος Κουτσομύτης (FIGHT CLUB)

3. PROBOXING, 4x3’, -70kg
Γιάννης “hard rock” Νταβέλας (Γ.Σ. ΟΝΟΜΑΣΤΟΣ)
VS
Nεκτάριος Ουζούνης (ΜΑLLIOS TEAM)

4. K1 rules, 3X2’, -69kg
Διονύσης Γκίκας (VICTORY CAMP)
VS
Αλέξανδρος “butterfly” Καρούσος (FIGHTERS)

5. PROBOXING , 4x2’, -60kg
Tζένη Τασίδου (GOLDEN CORNER)
VS
Χριστίνα “black mamba” Λιναρδάτου (LAVDAKIS TEAM)

6. Κ1 rules, 3X3’, -69kg
Ferhat Gumrukcuoglu (MIKE’S GYM)
VS
Tafti “prince of Persia” Mostaba (FIGHTERS)

7. Κ1 rules, 3X3’, -89kg
Θανάσης “the spartan” Κίλλας (SPARTAN ACADEMY)
VS
“tiger” Nordin (MALLIOS TEAM)

PART 2 – BELT FIGHTS : (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ @ 22.00’)

1. T OP –MIDDLEWEIGHT- FIGHTER THE BATTLE (5X3’, K1 RULES , -72.500KG)
Nίκος “stelth” Γκίκας (FIGHT CLUB)
VS
Nίκος “sweetkill” Παπαδημητριου (ΒUDO GYM)

2. TOP –LIGHTHEAVYWEIGHT- FIGHTER THE BATTLE (5X3’, K1 RULES, -81.00KG)
Αλέξανδρος “bad boy” Νικολαίδης (GFC TEAM)
VS
Αλέξανδρος “professor” Χατζηχρόνογλου (ASKITIS TEAM)

3. 5X3’ , FULL MUAY THAI, -71.00KG
Εrkan “cafkasian eangle” Varol (TURKEY)
VS
Παύλος “diamond” Καπώνης (DIAMOND CAMP)

4. TOP –HEAVYWEIGHT- FIGHTER THE BATTLE (5X3’, K1 RULES, +100 KG)
Colin “beast” George (MIKE GYM)
VS
Αντώνης “wragler” Τζώρος (EVGENIKOS ACADEMY)

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Star.gr Application Κατεβάστε την εφαρμογή του star.gr, για να μπορείτε να διαβάζετε τα αγαπημένα σας άρθρα και εκτός δικτύου.
Back to Top