Πασαρέλα στο Shopping Star έκανε η Σοφία φορώντας ένα φόρεμα με animal print. Πώς φάνηκαν οι στιλιστικές της επιλογές στις τέσσερις διαγωνιζόμενες του Shopping Star;
Shopping Star Γωγώ: «Θα ήσουν σωστή αν το θέμα ήταν μια μέρα στο μαντρί»
« Το μακιγιάζ σου είναι έντονο για πρωί. Το φόρεμα σου πάει. Το παπούτσι είναι χοντροκομμένο. Η τσάντα σου είναι σαν νεσεσέρ» ανέφερε η Γωγώ ενώ στην Αρετή δεν άρεσε καθόλου η ζακέτα.
«Γι΄ αυτή την εποχή δεν είσαι, θα κρυώσεις. Το μαλλί σου είναι παρόμοιο με το δικό μου» δήλωσε η διαγωνιζόμενη.
Το look της Σοφίας απογοήτευσε και τη Μάγια και το έδειξε.
«Με απογοήτευσες πάρα πολύ. Αυτό δεν το περίμενα από σένα. Μ΄ άρεσαν τα σκουλαρίκια. Η τσάντα είναι σαν νεσεσέρ. Το μαύρο που φόρεσες ήταν σαν νυχτερίδα».
Όταν ήρθε η σειρά της Ρούλας να κάνει την κριτική για το styling της Σοφίας, τη ρώτησε πώς θα αισθανόταν αν οι υπόλοιπες διαγωνιζόμενες άρχισαν να γελάνε(σ.σ: όπως έκαναν στην ίδια) πώς θα ένιωθε.
«Θα σου άρεσε να έσκαγα κι εγώ στα γέλια;» αναρωτήθηκε η διαγωνιζόμενη και μετά ανέφερε πως «αυτό το ντύσιμο θα ήταν ωραίο για club και όχι για μία πρωινή εμφάνιση με animal print.
« Κομψή με σούπερ μίνι δεν είσαι. Μίνι μίνι τίποτα δεν θα μείνει» ανέφερε.
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.