Ιδιαίτερα ικανοποιημένοι από τις προσπάθειες και των δύο μπριγάδων ήταν οι σεφ και κριτές στο τελευταίο Τεστ Δημιουργικότητας του MasterChef 2024.
«Αυτό θα είναι και το τελευταίο χιλιάρικο που θα δώσουμε στην καλύτερη προσπάθεια από το Τεστ Δημιουργικότητας. Τελευταία χιλιαρού για φέτος παιδιά, αυτό ήταν... Η καλύτερη προσπάθεια είναι αυτή της Χριστίνας!», ανακοίνωσε ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος στους παίκτες. «Μπράβο Χριστίνα!», συμπλήρωσε.
MasterChef: Ποια μπριγάδα κέρδισε το τελευταίο Τεστ Δημιουργικότητας;
«Ουαου! Δεν το πιστεύω ότι κέρδισα το Τεστ Δημιουργικότητας και τα 1000 ευρώ από το BOX. Παιδιά, καλή η μαγειρική αλλά το ντελίβερι ακόμα καλύτερο! BOX ευχαριστώ πάρα πολύ!», είπε ενθουσιασμένη η Χριστίνα.
MasterChef: Ξανά απών ο Πάνος Ιωαννίδης - Η κατάσταση της υγείας του
Στη συνέχεια ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος ζήτησε από τους παίκτες να ξεκινήσουν την ψηφοφορία της γκρι μπριγάδας.
Δείτε όλα τα επεισόδια του MasterChef
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.