Πασαρέλα στο Shopping Star έκανε η Μάγια συνδυάζοντας animal print με κόκκινο σακάκι και παντελόνι.
Shopping Star Γωγώ: «Το παντελόνι δεν ταιριάζει στο σώμα σου»
Άρεσε στην Ηλιάνα Παπαγεωργίου αυτός ο συνδυασμός;
«Κόκκινο της φωτιάς και animal print θα ξεπουλήσουν σίγουρα. Moυ αρέσει πολύ το animal print που έχεις επιλέξει. Είναι ωραίο το styling και το παπούτσι μπαλαρίνα που έχεις επιλέξει. Τα σκουλαρίκια είναι οκ. Θα ήθελα το πουκάμισο να το έχεις βάλει μέσα από το παντελόνι» σχολίασε η fashion expert.
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.