Στο επεισόδιο του Τροχού της Τύχης που είδαμε το βράδυ της Παρασκευή 9/2/24 στο Star, η Γεωργία ήταν ο πάκτρια που έφτασε στον τελικό, με τον Πέτρο Πολυχρονίδη να την καλεί να λύσει τον γρίφο.
Η κατηγορία ήταν «Πριν και Μετά» όπως ανακοίνωσε κι η Νατάσα Κουβελά, με τα γράμματα Λ, Π, Σ, Τ, Α να βγαίνουν στον πίνακα. Η παίκτρια από την πλευρά της είπε το Κ, το Μ, το Ρ, ενώ για φωνήεν επέλεξε το Ο.
Τροχός της Τύχης: Χάρισε το 2ο αυτοκίνητο της σεζόν και το πρώτο του 2024!
Η Γεωργία έλυσε αμέσως τον γρίφο. Δες εσύ πώς θα τα πας!
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.