Full in love είναι η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης και δε φοβούνται να το δείξουν!
Ο γνωστός ηθοποιός ταξίδεψε μέχρι τη Θεσσαλονίκη για χάρη της αγαπημένης του, η οποία είχε πρεμιέρα χθες σε γνωστό νυχτερινό κέντρο της συμπρωτεύουσας μαζί με τον Λευτέρη Πανταζή.
Η γνωστή τραγουδίστρια δεν σταμάτησε να αφιερώνει τραγούδια στον σύντροφό της, ενώ ηθοποιός της απαντούσε με... φιλιά, κάτω από την πίστα, στο τραπέζι που καθόταν και τη θαύμαζε.
Σε πλάνα που προέβαλε η εκπομπή «Open Weekend» από τη χθεσινοβραδινή πρεμιέρα, ο Βασίλης Μπισμπίκης χοροπηδούσε, χόρευε και απολάμβανε το υπερθέαμα της αγαπημένης του. Μάλιστα, ανέβασε και ένα instastorie με τη Δέσποινα Βανδή επί σκηνής.
Μετά το τέλος της εμφάνισής της η Δέσποινα Βανδή έκατσε στο τραπέζι του αγαπημένου της και μαζί με τον Μανώλη Κονταρό και διασκέδασαν μέχρι πρωίας.
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.