Το Καραϊσκάκη... εάλω! 3-2 ο Ατρόμητος τον Ολυμπιακό!

Έχασαν υπό το βλέμμα του Μίτσελ οι ερυθρόλευκοι (δείτε φωτό από τη σουίτα)

Πρώτη ανάρτηση: 3/2/2013 - 17.09

Το Καραϊσκάκη... εάλω!

Ο Ατρόμητος πήρε σπουδαίο διπλό στην έδρα του Ολυμπιακού σε ένα όμορφο παιχνίδι με ανατροπές!

Το σκορ άνοιξε μόλις στο 1’ (!) ο Ατρόμητος με τον Μπρ��το, αιφνιδιάζοντας τον Ολυμπιακό. Οι ερυθρόλευκοι απάντησαν γρήγορα και ισοφάρισαν στο 9’ με τον Τζιμπούρ.

Μάλιστα, οι ερυθρόλευκοι έκαναν την πλήρη ανατροπή και πήγαν στο ημίχρονο με 2-1 αφού στο 44’ μετά από εκτέλεση πέναλτι του Τζιμπούρ που απέκρουσε ο Ράντμαν, ο Αμπντούν πήρε το ριμπάουντ και σκόραρε.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος έκανε το… repeat και με ένα γρήγορο γκολ στο 48’ με τον Καραγκούνη έφερε το ματς στα ίσα.

Οι Περιστεριώτες έδωσαν τη χαριστική βολή στον Ολυμπιακό στο 80' με εκπληκτικό σουτ του Δημούτσου που έκανε το 2-3.

Μετά το τέλος του παιχνιδιού, οι οπαδοί των ερυθρόλευκων προέβησαν σε έντονες αποδοκιμασίες.