Πανέτοιμη να υποδεχτεί το καλοκαίρι είναι η Ελένη Ράντου, κάνοντας μια μικρή απόδραση στους Αντιπαξούς.
Η ταλαντούχα ηθοποιός δε συνηθίζει να μοιράζεται προσωπικές της φωτογραφίες στα social media, αφού προτιμάει να απασχολεί την επικαιρότητα με τη δουλειά της.
Ωστόσο, το απόγευμα της Πέμπτης δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook ένα στιγμιότυπο από την επίσκεψή της στην παραλία του νησιού. Σε αυτό, ποζάρει χαμογελαστή ενώ κάθεται στην άμμο, φορώντας ένα κόκκινο μαγιό και λευκό καπέλο.
Ελένη Ράντου: Η σπάνια φωτογραφία με την κόρη της, Νικολέττα
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η Ελένη Ράντου έγραψε: «Αντίπαξοι. Τέτοια νερά, τέτοια ομορφιά, σε σώζει. Ευχαριστώ τα φιλαράκια που με σύρανε κι όλους τους ανθρώπους του νησιού για τη φιλοξενία τους. Πρωτόγνωρη ευγένεια».