Ο Κοσμάς Κουμιανός έκανε μία δημόσια ερωτική εξομολόγηση για τη σύντροφό του Ανθή Σαλαγκούδη.
Ο γνωστός φωτογράφος, μετά από σχετική ερώτηση, αναφέρθηκε στη σχέση του και είπε πως είναι ερωτευμένος.
Ανθή Σαλαγκούδη: Πόζαρε στον φακό του συντρόφου της, Κοσμά Κουμιανού!
«Στη Νέα Υόρκη είχα μια έκθεση και πήγαμε μαζί με την Ανθή. Μου αρέσει πολύ να φωτογραφίζω την Ανθή και ας ντρέπεται εκείνη. Είναι ο άνθρωπος που μου αρέσει να φωτογραφίζω πιο πολύ από όλους. Είμαι ερωτευμένος», είπε ο Κοσμάς Κουμιανός για την Ανθή Σαλαγκούδη στην κάμερα του «Happy Day» και τη Χριστιάνα Κοχλατζή από τις Σπέτσες.
Ο Κοσμάς Κουμιανός και η γνωστή δημοσιογράφος είναι ζευγάρι σχεδόν έναν χρόνο και δεν κρύβουν πλέον τη σχέση τους. Μάλιστα, έχουν μοιραστεί και προσωπικές τους στιγμές στα social media.
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.