Τον ερχομό του δεύτερου μωρού τους περιμένουν η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και ο σύζυγός της, Βασίλης Σταθοκωστόπουλος.
Το φύλο του μωρού το κρατούν για έκπληξη και ακόμη δεν έχουν αποκαλύψει αν ο μικρός Βλάσσης, που είναι 17 μηνών, θα έχει αδελφό ή αδελφούλα.
Η 36χρονη παρουσιάστρια βιώνει μία από τις πιο ευτυχισμένες περιόδους της ζωής της και μαζί με τον αγαπημένο της Βασίλη Σταθοκωστόπουλο, μετά τον ερχομό του πρώτου τους μωρού αλλά και τώρα που η οικογένειά τους μεγαλώνει.
Η τηλεοπτική παρουσιάστρια και ο γνωστός επιχειρηματίας είναι μαζί εδώ και περίπου τέσσερα χρόνια. Παντρεύτηκαν με πολιτικό γάμο τον Οκτώβριο του 2022, όταν η Κωνσταντίνα ήταν έγκυος στο πρώτο τους παιδί!
Η ευτυχία του ζευγαριού ολοκληρώθηκε με τη γέννηση του πρωτότοκου γιου του, τον Ιανουάριο του 2023!
Πριν να αποκτήσουν τα μωρά τους, το ζευγάρι μοιραζόταν πολλά κοινά ενδιαφέροντα, όπως το καλό φαγητό, τα ταξίδια και ο αθλητισμός.
Ο φωτογραφικός φακός τούς έχει «τσακώσει» κατά καιρούς σε κοσμικές τους εξόδους, στην Αθήνα και τη Μύκονο, ενώ δεν ήταν λίγες οι φορές που Κωνσταντίνα και Βασίλης έπαιζαν μαζί τένις, έκαναν ποδήλατο ή και κικ μπόξινγκ στην εξοχή με τον προσωπικό τους γυμναστή.
«Χαρούμενη επέτειο αγάπη της ζωής μου. 22/8» έγραψε η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου στο story της στο Instagram, για την επέτειο της σχέσης τους πριν από δύο χρόνια.