ΝΕΕΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ

νέες ταυτότητες

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα για τις νέες ταυτότητες οι οποίες μπαίνουν στην ζωή μας. Δείτε τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την έκδοσή τους! 

Η αλήθεια για τις νέες ταυτότητες - Τι λέει το υπουργείο

Οι ερωτήσεις και απαντήσεις για την έκδοση, το τσιπάκι και τα δεδομένα

Nέες ταυτότητες: «Ούτε τσιπάκια, ούτε κάμερες» - Δε θα ισχύουν οι παλιές

Μητσοτάκης: «Fake news όσα ευτράπελα ακούγονται»

Ο Αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος για τις νέες ταυτότητες

«Να έχουμε εμπιστοσύνη στην Εκκλησία»

Άκυρες οι παλιές ταυτότητες σε τρία χρόνια - Οι νέες θα εκδίδονται από 25/9

Ποια στοιχεία θα περιέχουν οι νέες ψηφιακές ταυτότητες

Θεωρίες συνομωσίας και συλλαλητήρια για τις νέες ταυτότητες

Συνεχίζονται οι αντιδράσεις για την έκδοση της ψηφιακής ταυτότητας

Έτσι θα είναι οι νέες ταυτότητες - Ποια στοιχεία θα περιέχουν

Θα αλλάζουν κάθε δέκα χρόνια και θα εκδίδονται από τα μέσα Σεπτεμβρίου

Μετά τις νέες ταυτότητες έρχεται και ο προσωπικός αριθμός του πολίτη

Ποιους αριθμούς θα ενοποιεί στην καθημερινή δραστηριότητα 

Νέες ταυτότητες: Ποια είναι τα βιομετρικά δεδομένα που θα περιέχουν 

Τι διαφορά θα έχουν οι νέες ταυτότητες με τις παλιές    

Ταυτότητες: Τι ισχύει στις υπόλοιπες χώρες της ΕΕ 

Τι απαντούν οι Βρυξέλλες για τα «τσιπάκια» και τα δεδομένα τους

Νέες ταυτότητες από Σεπτέμβριο – Το κόστος και η διάρκεια ισχύος

Θα έχουν διάρκεια 10 χρόνια, όπως και τα διαβατήρια

25.08.26 , 09:42 Κατερίνα Παπουτσάκη: Η ηθοποιός με hot μπικίνι στην πλώρη φουσκωτού!
25.08.26 , 09:38 Geely: Αναδεικνύεται η πιο καινοτόμος αυτοκινητοβιομηχανία παγκοσμίως
25.08.26 , 09:32 Οι ΗΠΑ απειλούν με οικονομικό αποκλεισμό το Ιράν και τους εταίρους του
25.08.26 , 09:03 Σον Κόνερι: Ο καλύτερος Τζέιμς Μποντ όλων των εποχών ξεκίνησε ως γαλατάς
25.08.26 , 08:58 Oρφέας Αυγουστίδης: Η πρώτη φωτογραφία αγκαλιά με τη νεογέννητη κόρη του
25.08.26 , 08:57 Καιρός: Επιμένουν τα 40άρια - Πού αναμένονται μπόρες και καταιγίδες
25.08.26 , 08:37 Μαντόνα: Το συγκινητικό μήνυμα για τα 14α γενέθλια της Στέλλα και της Εστέρ
25.08.26 , 08:23 Άννα Βίσση: Το καλοκαιρινό άλμπουμ της απόλυτης σταρ!
25.08.26 , 08:12 Νέα Σμύρνη: Το βίντεο που έχει καταγράψει τη δολοφονία της 45χρονης
25.08.26 , 07:46 Τραγωδία στα Άνω Λιόσια: Νεκρή σε τροχαίο 17χρονη κοπέλα
25.08.26 , 03:00 Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν στις 25 Αυγούστου
24.08.26 , 22:57 1.170 Κωδικοί Ως Τώρα Στη Συμφωνία Για Μειώσεις Τιμών Στα Ράφια
24.08.26 , 22:52 «Σούπερ Μάρκετ» Ναρκωτικών Στη Μύκονο: Το Λεξικό Του Καρτέλ & Οι Διάλογοι
24.08.26 , 22:22 Βίντεο: Σοβαρά επεισόδια στην κλειστή δομή μεταναστών Σιντικής Σερρών
24.08.26 , 22:01 Ιός Δυτικού Νείλου:  Ρεκόρ επταετίας σε κρούσματα και θανάτους
Back to Top