ΣΤΕΙΤ ΝΤΙΠΑΡΤΜΕΝΤ

Στέιτ Ντιπάρτμεντ
Διαβάστε όλα τα άρθρα του Star.gr σχετικά με το θέμα ΣΤΕΙΤ ΝΤΙΠΑΡΤΜΕΝΤ

Στέιτ Ντιπάρτμεντ: Δικαίωμα της Κύπρου να αξιοποιεί τους πόρους της ΑΟΖ της

«Η πολιτική των ΗΠΑ για το θέμα δεν έχει αλλάξει»

ΗΠΑ: Η απάντηση σε Τούρκο δημοσιογράφο για τα ελληνικά νησιά

«Η εδαφική ακεραιότητα των χωρών πρέπει να προστατεύεται»

ΗΠΑ: Η κυριαρχία της Ελλάδας στα νησιά του Αιγαίου δεν αμφισβητείται

Φρένο στην τουρκική προκλητικότητα από το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

Έκκληση για διπλωματία μεταξύ Ελλάδας- Τουρκίας μετά τις δηλώσεις Ερντογάν

Δηλώσεις του Στέιτ Ντιπάρτμεντ και της Κομισιόν

Στέιτ Ντιπάρτμεντ για τουρκικές παραβιάσεις: «Όχι σε προκλητικές ενέργειες»

Ζητά από την Τουρκία να σέβεται τον κυρίαρχο εναέριο χώρο της Ελλάδας

Στέιτ Ντιπάρτμεντ: Δίνει εύσημα στην Ελλάδα για το ουκρανικό ζήτημα

«Καταδεικνύει και πάλι την αλληλεγγύη της Ελλάδας προς την Ουκρανία»

Λευκός Οίκος: «Αδειάζει» το Στέιτ Ντιπάρτμεντ για την Ελλάδα

Τον τελευταίο λόγο τον έχει πάντα ο Αμερικανός Πρόεδρος

Στέιτ Ντιπάρτμεντ: Χαιρετίζει τις συνεχείς αμυντικές επενδύσεις της Ελλάδας

«ΗΠΑ και Ελλάδα απολαμβάνουν ισχυρή αμυντική σχέση»

Το Στέιτ Ντιπάρτμεντ καταδίκασε την εκτόξευση πυραύλου από τη Βόρεια Κορέα

Η Βόρεια και η Νότια Κορέα έκαναν σήμερα δοκιμές βαλλιστικών πυραύλων

«Χαστούκι» στον Ερντογάν από τις ΗΠΑ για τα Βαρώσια: «Προκλητικά  βήματα» 

Επικοινωνία Δένδια με την Υφυπουργό Εξωτερικών των ΗΠΑ Νούλαντ

01.08.26 , 16:08 Κάηκε το εξοχικό του Τάσου Χαλκιά στο Πόρτο Γερμενό
01.08.26 , 16:00 Τι αποκαλύπτουν οι πρώτοι 6 μήνες για το μέλλον της σχέσης σας
01.08.26 , 15:43 Στέλιος Χανταμπάκης - Όλγα Πηλιάκη: Το φιλί με φόντο το απέραντο γαλάζιο
01.08.26 , 15:41 Μέγαρα: Νεκρή γυναίκα που παρασύρθηκε από τρένο του Προαστιακού
01.08.26 , 15:15 Φωτιά στη Φωκίδα - Εκκενώνονται τέσσερις περιοχές
01.08.26 , 15:15 Ανεξέλεγκτη η φωτιά στο Πόρτο Γερμενό - Συνεχείς εκκενώσεις
01.08.26 , 14:25 Φωτιά Ρέθυμνο: Βίντεο με άνδρα κοντά στο σημείο που ξεκίνησε η πυρκαγιά
01.08.26 , 14:03 Κωνσταντίνος Αργυρός και Καλομοίρα απογείωσαν στο Φισκάρδο
01.08.26 , 14:00 Αυτή είναι η Νο 1 τροφή για καλύτερο ύπνο, σύμφωνα με τους διαιτολόγους
01.08.26 , 13:14 Φωτιά Αίγιο: Δύο τα πύρινα μέτωπα - Μήνυμα 112 για εκκενώσεις
01.08.26 , 13:06 Στέφανος Καπίνο: Πατέρας για πρώτη φορά ο πρώην γκολκίπερ του Ολυμπιακού
01.08.26 , 12:34 Θέουτα: Πώς 60.000 μετανάστες έφτασαν στην Ισπανία από το Μαρόκο
01.08.26 , 12:22 Ηλιανά Παπαγεωργίου: Μετακομίζει σε νέο σπίτι - «Ο απόλυτος εφιάλτης»
01.08.26 , 12:00 Η χρωματική παλέτα του καλοκαιριού έχει ένταση, ιδανική για dressing up
01.08.26 , 11:08 Σεισμός 4,7 Ρίχτερ στη Νάπολη: 21 τραυματίες και υλικές ζημιές
Back to Top