ΔΕΙΤΕ το σημερινό πρόγραμμα των Ολυμπιακών Αγώνων

Αναλυτικά οι τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τα βλέμματα ολόκληρου του πλανήτη είναι στραμμένα στου Ολυμπιακούς Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο Ντε Τζανέιρο!

Αυτό είναι το σημερινό πρόγραμμα των Ολυμπιακών Αγώνων:

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ


ΤΡΙΤΗ, 9/8/2016

06:30 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Σερβία - Αυστραλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:45 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Μαυροβούνιο» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:50 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη
10:45 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «ΗΠΑ - Βενεζουέλα» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί / Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:25 - 19.03 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – Προκριματικοί

15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ρωσία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικοί 63Kgr (Γ) & 81Kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)

17:30 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - «Γερμανία - Πολωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY

19:00 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ
19:55 (ΕΡΤ-2): ΙΠΠΑΣΙΑ - Υπερπήδηση εμποδίων (Ατομικό) - Τελικός, απονομές (Απευθείας μετάδοση)
20:55 (ΕΡΤ-1): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
21:25 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ- Αεροβόλο Πιστόλι 25μ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
21:25 (ΕΡΤ-2)-: ΤΖΟΥΝΤΟ - Τελικοίο 63 Kgr (Γ) & 81 Kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Ομαδικό (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)

22:30 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ

22:45 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Ισπανία – Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΤΕΝΙΣ - Highlights (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:15 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

00:35 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY

00:35 – 05:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Λιθουανία-Νιγηρία» - (Απευθείας μετάδοση)

01:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ιταλία - ΗΠΑ» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

03:05 (ΕΡΤ-3):- ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αργεντινή - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
05:00 – 06:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ – Προημιτελικός (Α)
06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

Διαβάστε επίσης:

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Star.gr Application Κατεβάστε την εφαρμογή του star.gr, για να μπορείτε να διαβάζετε τα αγαπημένα σας άρθρα και εκτός δικτύου.
Back to Top