Παναθηναϊκός - Ατρόμητος με σκορ 1-1!

Με ισοφάριση έληξε ο αγώνας και με ένα βαθμό για την κάθε ομάδα

​Πρώτη ενημέρωση 21:17

Ο Παναθηναϊκός φιλοξενεί τον Ατρόμητο στη Λιβαδειά για την 4η αγωνιστική και το star.gr σας μεταδίδει λεπτό προς λεπτό τον αγώνα.

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

Παναθηναϊκός: Καρνέζης, Βύντρα, Σπυρόπουλος, Πίντο, Μπουμσόνγκ, Βιτόλο, Μαρίνος, Φορναρόλι, Μαυρίας, Σισοκό και Τοτσέ.

Στον πάγκο θα είναι οι: οι Καπίνο, Χριστοδουλόπουλος, Σεϊταρίδης, Ζέκα, Πετρόπουλος, Βελάσκες και Κουίνσι.

Ατρόμητος: Ιτάνζ, Σκόνδρας, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Γιαννούλης, Ιγκλέσιας, Μπρίτο, Δημούτσος, Σουμπίνιο, Επστάιν, Κούτσι.

Στον πάγκο θα είναι οι: Ράντμαν, Ταυλαρίδης, Μπέλιτς, Νάστος, Μπάλλας, Καραμάνος, Πίτου Γκαρσία.​

Μια κίτρινη κάρτα στον Τοτσέ για διαμαρτυρία, προκαλεί την αντίδραση των οπαδών του Παναθηναϊκού, οι οποίοι ξεσηκώνονται και με ύβρεις επιτίθενται στη διαιτησία.

Στο 17' ο Σουμπίνιο προσπαθεί να σκοράρει με ένα μακρινό σουτ, με την μπάλα να καταλήγει έξω από τα δίχτυα.

Ο Ατρόμητος προσπαθεί να φέρει το ματς σε μια ισορροπία το πρώτο δεκάλεπτο και τα καταφέρνει ως ενός σημείου. Στο 18' ο Παναθηναϊκός κάνει απανωτά λάθη με τον Μπρίτο να κάνει το σουτ και να μπλοκάρειο Καρνέζης.

Ο Ατρόμητος κάνει την απόπειρα του αλλά καταλήγει σε άουτ με το σουτ του Μπρίτο.

Στο 40' ο Τοτσέ ευστοχεί και ανοίγει το σκορ για τον Παναθηναϊκό κάνοντας το 1-0!

20:20 Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο

με τον Παναθηναϊκό να προηγείται του Ατρόμητου με 1-0 με πέναλτι του Τοτσέ!

20:35 Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

Καλή προσπάθεια για τον Ατρόμητο με τον Κούτσι να γυρίζει στον Δημούτσο που με σουτ έστειλε την μπάλα άουτ, ενώ στο 50' ο Γιαννούλης προσπαθεί με σέντρα και ο Σουμπίνιο πιάνει την κεφαλιά αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

Στο 57' αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Ζέκα να παίρνει τη θέση του Φορναρόλι.

Μετά το 60' ο Παναθηναϊκός πιέζει για το δεύτερο γκολ

22:01 Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Μπέλιτς στο 72' να παίρνει τη θέση του Δημούτσου.

22:05 Ισοφαρίζει ο Ατρόμητος φέρνοντας το 1-1

Στο 79' τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Κουίνσι να παίρνει τη θέση του Μαρίνου.

22:20 Τέλος του αγώνα με τον Παναθηναϊκό και τον Ατρόμητο να μένουν στο 1-1 και να παίρνουν από έναν βαθμό.