Από φέτος την άνοδο θα πάρουν οι δύο πρώτες ομάδες που θα έχουν εξασφαλίσει αδειοδότηση, ενώ θα υποβιβαστούν οι τέσσερις τελευταίες.
Στην πρεμιέρα θα διεξαχθούν τα παιχνίδι ΑΕΛ-Λαμία και Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου.
Το πρόγραμμα:
Α’ γύρος
1η αγωνιστική (27 Σεπτεμβρίου)
Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή
ΑΕΛ-Λαμία
Κέρκυρα-Καλλιθέα
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
2η αγωνιστική (4 Οκτωβρίου)
ΑΕΛ- Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή-Κέρκυρα
Λαμία-Παναιγιάλειος
Καλλιθέα-Αν. Καρδίτσας
Αχαρναϊκός-Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Τρίκαλα
ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός-Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Βόλου
3η αγωνιστική (11 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός-Κέρκυρα
Παναιγιάλειος-ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Χανιά
Ζάκυνθος-Κισσαμικός
4η αγωνιστική (18 Οκτωβρίου)
Παναιγιάλειος-Πανελευσινιακός
Κέρκυρα-Αν. Καρδίτσας
ΑΕΛ-Εργοτέλης
Παναχαϊκή-ΑΟ Τρίκ��λα
Λαμία-Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα-Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας-Ζάκυνθος
ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός
5η αγωνιστική (25 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός- Αν. Καρδίτσας
Εργοτέλης -Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα -Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης- ΑΕΛ
Πανσερραϊκός- Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου- Λαμία
Ζάκυνθος -Καλλιθέα
Κισσαμικός -Αχαρναϊκός
ΑΟ Χανιά- Αγροτικός Αστέρας
6η αγωνιστική (1 Νοεμβρίου)
Εργοτέλης -Πανελευσινιακός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Τρίκαλα
Παναιγιάλειος- Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα -Πανσερραϊκός
ΑΕΛ- Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή- Ζάκυνθος
Λαμία -Κισσαμικός
Καλλιθέα- ΑΟ Χανιά
Αχαρναϊκός -Αγροτικός Αστέρας
7η αγωνιστική (8 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός- ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης -Εργοτέλης
Πανσερραϊκός- Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου- Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος- Κέρκυρα
Κισσαμικός- ΑΕΛ
ΑΟ Χανιά- Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας -Λαμία
Αχαρναϊκός -Καλλιθέα
8η αγωνιστική (15 Νοεμβρίου)
Απόλλων Σμύρνης -Πανελευσινιακός
ΑΟ Τρίκαλα- Πανσερραϊκός
Εργοτέλης- Ολμπιακός Βόλου
Αν. Καρδίτσας -Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος- Κισσαμικός
Κέρκυρα -ΑΟ Χανιά
ΑΕΛ -Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή -Αχαρναϊκός
Λαμία -Καλλιθέα
9η αγωνιστική (22 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός -Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου -Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος- ΑΟ Τρίκαλα
Κισσαμικός -Εργοτέλης
ΑΟ Χανιά -Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας -Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός- Κέρκυρα
Καλλιθέα -ΑΕΛ
Λαμία -Παναχαϊκή
10η αγωνιστική (29 Νοεμβρίου)
Ολυμπιακός Βόλου- Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός- Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης- Κισσαμικός
ΑΟ Τρίκαλα- ΑΟ Χανιά
Εργοτέλης- Αγροτικός Αστέρας
Αν. Καρδίτσας- Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος- Καλλιθέα
Κέρκυρα- Λαμία
Παναχαϊκή- ΑΕΛ
11η αγωνιστική (6 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός- Ζάκυνθος
Κισσαμικός- Ολμπιακός Βόλου
ΑΟ Χανιά -Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας- Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός -ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα- Εργοτέλης
Λαμία -Αν. Καρδίτσας
Παναχαϊκή -Παναιγιάλειος
ΑΕΛ- Κέρκυρα
12η αγωνιστική (13 Δεκεμβρίου)
Κισσαμικός -Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος- ΑΟ Χανιά
Ολμυπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός- Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα- Λαμία
Εργοτέλης -Παναχαϊκή
Αν. Καρδίτσας- ΑΕΛ
Κέρκυρα -Παναιγιάλειος
13η αγωνιστική (20 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός -ΑΟ Χανιά
Αγροτικός Αστέρας -Κισσαμικός
Αχαρναϊκός -Ζάκυνθος
Καλλιθέα -Ολυμπιακός Βόλου
Λαμία -Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή -Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ-ΑΟ Τρίκαλα
Κέρκυρα -Εργοτέλης
Παναιγιάλειος -Αν. Καρδίτσας
14η αγωνιστική (3 Ιανουαρίου)
Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά- Αχαρναϊκός
Κισσαμικός -Καλλιθέα
Ζάκυνθος- Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός- ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα
ΑΟ Τρίκαλα- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας -Εργοτέλης
15η αγωνιστική (10 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός
Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας
Λαμία -ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή -Κισσαμικός
ΑΕΛ- Ζάκυνθος
Κέρκυρα -Ολυμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης- ΑΟ Τρίκαλα
16η αγωνιστική (17 Ιανουαρίου)
Καλλιθέα -Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός -Λαμία
Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά -ΑΕΛ
Κισσαμικός -Κέρκυρα
Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος
Ολυμπιακός Βόλου- Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός -Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης
17η αγωνιστική (24 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Λαμία
Παναχαϊκή- Καλλιθέα
ΑΕΛ -Αχαρναϊκός
Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος -ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας- Κισσαμικός
Εργοτέλης -Ζάκυνθος
ΑΟ Τρίκαλα -Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός
Β’ Γύρος
18η αγωνιστική (31 Ιανουαρίου)
Παναχαϊκή- Πανελευσινιακός
Λαμία-ΑΕΛ
Καλλιθέα -Κέρκυρα
Αχαρναϊκός -Παναιγιάλειος
Αγροτικός Αστέρας -Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά- Εργοτέλης
Κισσαμικός- ΑΟ Τρίκαλα
Ζάκυνθος -Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Βόλου -Πανσερραϊκός
19η αγωνιστική (7 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός- ΑΕΛ
Κέρκυρα- Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος- Λαμία
Αν. Καρδίτσας- Καλλιθέα
Εργοτέλης- Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα -Αγροτικός Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Χανιά
Παν��ερραϊκός- Κισσαμικός
Ολυμπιακός Βόλου- Ζάκυνθος
20η αγωνιστική (14 Φεβρουαρίου)
Κέρκυρα- Πανελευσινιακός
ΑΕΛ- Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή- Αν. Καρδίτσας
Λαμία -Εργοτέλης
Καλλιθέα -ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός -Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας -Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά -Ολυμπιακός Βόλου
Κισσαμικός- Ζάκυνθος
21η αγωνιστική (21 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας- Κέρκυρα
Εργοτέλης -ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα -Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης -Λαμία
Πανσερραϊκός- Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου- Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος- Αγροτικός Αστέρας
Κισσαμικός- ΑΟ Χανιά
22η αγωνιστική (28 Φεβρουαρίου)
Αν. Καρδίτσας- Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος- Εργοτέλης
Κέρκυρα -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΕΛ- Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή- Πανσερραϊκός
Λαμία -Ολυμπιακός Βόλου
Καλλιθέα -Ζάκυνθος
Αχαρναϊκός -Κισσαμικός
Αγροτικός Αστέρας- ΑΟ Χανιά
23η αγωνιστική (6 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός- Εργ��τέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Σμύρνης- Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός- Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΕΛ
Ζάκυνθος- Παναχαϊκή
Κισσαμικός -Λαμία
ΑΟ Χανιά- Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας- Αχαρναϊκός
24η αγωνιστική (13 Μαρτίου)
ΑΟ Τρίκαλα- Πανελευσινιακός
Εργοτέλης- Απόλλων Σμύρνης
Αν. Καρδίτσας- Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος- Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα- Ζάκυνθος
ΑΕΛ- Κισσαμικός
Παναχαϊκή- ΑΟ Χανιά
Λαμία -Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα- Αχαρναϊκός
25η αγωνιστική (20 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός- Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός -ΑΟ Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου -Εργοτέλης
Ζάκυνθος -Αν. Καρδίτσας
Κισσαμικός- Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά -Κέρκυρα
Αγροτικός Αστέρας- ΑΕΛ
Αχαρναϊκός -Παναχαϊκή
��αλλιθέα- Λαμία
26η αγωνιστική (27 Μαρτίου)
Πανσερραϊκός -Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης -Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Τρίκαλα – Ζάκυνθος
Εργοτέλης – Κισσαμικός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας
Κέρκυρα- Αχαρναϊκός
ΑΕΛ -Καλλιθέα
Παναχαϊκή -Λαμία
27η αγωνιστική (3 Απριλίου)
Πανελευσινιακός- Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος- Πανσερραϊκός
Κισσαμικός -Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Χανιά- ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας -Εργοτέλης
Αχαρναϊκός -Αν. Καρδίτσας
Καλλιθέα -Παναιγιάλειος
Λαμία -Κέρκυρα
ΑΕΛ Παναχαϊκή
28η αγωνιστική (10 Απριλίου)
Ζάκυνθος -Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Βόλου -Κισσαμικός
Πανσερραϊκός- ΑΟ Χανιά
Απόλλων Σμύρνης- Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα- Αχαρναϊκός
Εργοτέλης -Καλλιθέα
Αν. Καρδίτσας- Λαμία
Παναιγιάλειος- Παναχαϊκή
Κέρκυρα- ΑΕΛ
29η αγωνιστική (17 Απριλίου)
Πανελευσινιακός -Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά- Ζάκυνθος
Αγροτικός Αστέρας -Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός
Καλλιθέα- Απόλλων Σμύρνης
Λαμία- ΑΟ Τρίκαλα
Παναχαϊκή -Εργοτέλης
ΑΕΛ- Αν. Καρδίτσας
Παναιγιάλειος -Κέρκυρα
30η αγωνιστική (24 Απριλίου)
ΑΟ Χανιά -Πανελευσινιακός
Κισσαμικός- Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος- Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου- Καλλιθέα
Πανσερραϊκός- Λαμία
Απόλλων Σμύρνης- Παναχαϊκή
ΑΟ Τρίκαλα -ΑΕΛ
Εργοτέλης -Κέρκυρα
Αν. Καρδίτσας- Παναιγιάλειος
31η αγωνιστική (8 Μαϊου)
Πανελευσινιακός- Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός -ΑΟ Χανι��
Καλλιθέα- Κισσαμικός
Λαμία-Ζάκυνθος
Παναχαϊκή -Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ- Πανσερραϊκός
Κέρκυρα- Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος- ΑΟ Τρίκαλα
Εργοτέλης- Αν. Καρδίτσας
32η αγωνιστική (15 Μαϊου)
Αχαρναϊκός -Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας- Καλλιθέα
ΑΟ Χανιά -Λαμία
Κισσαμικός-Παναχαϊκή
Ζάκυνθος- ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου- Κέρκυρα
Πανσερραϊκός- Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης -Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Τρίκαλα -Εργοτέλης
33η αγωνιστική (22 Μαϊου)
Πανελευσινιακός- Καλλιθέα
Λαμία- Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή -Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ -ΑΟ Χανιά
Κέρκυρα -Κισσαμικός
Παναιγιάλειος- Ζάκυνθος
Αν. Καρδίτσας- Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης -Πανσερραϊκός
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Τρίκαλα
34η αγωνιστική (29 ��αϊου)
Λαμία -Πανελευσινιακός
Καλλιθέα- Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός- ΑΕΛ
Αγροτικός Αστέρας- Κέρκυρα
ΑΟ Χανιά -Παναιγιάλειος
Κισσαμικός -Αν. Καρδίτσας
Ζάκυνθος- Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΟ Τρίκαλα
Πανσερραϊκός -Απόλλων Σμύρνης Διαβάστε όλες τις ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο.