Τον γνωστό stand up comedian Ζήση Ρούμπο, υποδέχτηκαν στο Dot της Κυριακής ο Μίνως Θεοχάρης κι η Νάντια Κοντογεώργη, με αφορμή τη συμμετοχή του στους 100 του Star.
Ο δημοφιλής κωμικός μίλησε για την αγάπη του στα εικαστικά, τη σχέση με τον στρατιωτικό πατέρα του αλλά και τη γυναίκα του.
Οι 100: Οι Captains Ρούμπος και Μαθιουδάκης ξεσήκωσαν τους Breakfast@star!
Λίγο πριν περάσουν στο κομμάτι της προσωπικής του ζωής, η Νάντια Κοντογεώργη θέλησε να μοιραστεί κάτι με τον καλεσμένο της, δίχως να κρύψει τη συγκίνησή της.
«Με συγκίνησε, διαβάζοντας για σένα, το ότι έχεις πει ότι η γυναίκα σου, σού δίνει δύναμη... Συγγνώμη, συγκινούμαι μόνη μου. Το να συναντιούνται οι άνθρωποι σε αυτήν τη ζωή και να αγαπιούνται, και να δίνουν δύναμη ο ένας στον άλλο, δεν είναι αυτονόητο. Δεν είναι θέμα τύχης, είναι και η προσωπική δουλειά που κάνει ο καθένας για να το έχει αυτό στη ζωή του», είπε η ηθοποιός και παρουσιάστρια.
Να γελάσουμε και λίγο - 10 κωμωδίες που θα δούμε φέτος στο θέατρο
Ο Ζήσης Ρούμπος με τη σειρά του, απάντησε: «Δεν είναι αυτονόητο γιατί έτσι μας έχουν μάθει. Έχουμε μάθει λάθος πως όταν συναντιούνται δύο άνθρωποι σε μια σχέση, για να επιβεβαιώσουν αυτά που ξέρουν, πρέπει να τα επιβάλλουν. Πρέπει να επιβεβαιώσουμε τον σκληρό μας δίσκο. Σκέφτεσαι, "Α, το κάνει κι ο άλλος". Έτσι έρχεται η σύγκρουση πολύ σύντομα, μόλις φύγει η -δεν μπορώ να πω τη λέξη- η "ταύλα". Δουλέψαμε με τη γυναίκα μου πολύ, δεν είναι ντροπή ούτε κακό να έχεις αρνητικά συναισθήματα και να τα εκφράζεις. Ζήλια, φθόνο, οργή, είναι εντάξει να τα νιώθεις, αρκεί να έχουν τον κύκλο τους».
Δείτε όλα τα επεισόδια του Dot
Διαβάστε όλα τα lifestyle νεα, για Celebrities και Media.