Στο 92' απέφυγε το «κάζο» η Ίντερ

Στην πρεμιέρα των ομίλων του Champions League

Ιντερ

Ο Νικολό Μπαρέλα έσωσε την Ίντερ από μεγάλο «κάζο» στην πρεμιέρα των ομίλων του Champions League.

Ο Ιταλός μέσος μπήκε στο ματς στο 71΄ και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων κατάφερε να σκοράρει και να αποτρέψει την ήττα από τη Σλάβια Πράγας, που μέχρι τότε είχε το προβάδισμα με το τέρμα του Ολαγίνκα. Λυών και Ζενίτ έμειναν στο 1-1 έμειναν

Ιντερ (Αντόνιο Κόντε): Χαντάνοβιτς, Ασαμόα, Ντε Βράι, Ντ' Αμπρόζιο, Σκρίνιαρ, Καντρέβα (48' Λαζάρο), Μπρόζοβιτς (71' Μπαρέλα), Γκαλιαρντίνι, Σένσι, Λαουτάρο Μαρτίνες (72' Πολιτάνο), Λουκάκου.

Σλάβια Πράγας (Γίντριχ Τριπσόβκι): Κολάρ, Κούντελα, Μπορίλ, Κουφάλ, Χοβόρκα, Χουσμπάουερ, Στάντσιου, Μάζοπουστ (79' Αμπντουλάχ), Ολαγίνκα (85' Πρόβοντ), Σούτσεκ, Τραορέ (60' Ζέλενι).