Μία ανάσα από τις αυξημένες υποχρεώσεις που έχει στον Ολυμπιακό, είπε να πάρει ο Ελ Αραμπί και έτσι πήγε βόλτα στην Αθήνα μαζί με τη σύζυγο και τον γιο του.
Φεύγει… τζάμπα ο Ελ Αραμπί - «Μεταγραφή της σεζόν στο Μαρόκο»
Ο 37χρονος Μαροκινός επιθετικός του Ολυμπιακού λίγο πριν από τα σημαντικά παιχνίδια σε Ελλάδα και Ευρώπη αφιέρωσε χρόνο στην οικογένειά του και γέμισε «τις μπαταρίες» έτσι ώστε να μπορέσει να δώσει τον καλύτερό του εαυτό στα ματς με την ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό.
Μετά περιμένει τους ερυθρόλευκους το σπουδαίο παιχνίδι κόντρα στη Φιορεντίνα στη Νέα Φιλαδέλφεια στις 29 Μαΐου για τον τελικό του Conference League.