Στη Μύκονο εθεάθη να κάνει τα μπάνια της με τα… δίμετρα πόδια της, η Χριστιάννα Γαργαροπούλου.
Το μοντέλο που γεννήθηκε και μεγάλωσε στο Μοσχάτο, βρέθηκε στις πασαρέλες του εξωτερικού, ενώ έχει πρωταγωνιστήσει και σε επίδειξη μόδας του Ζαν Πολ Γκοτιέ.
Από τις αξέχαστες εμπειρίες της, ήταν όταν βρέθηκε στην Νέα Υόρκη σε πάρτι αμερικανικού πρακτορείου όπου ήταν καλεσμένοι πολλοί celebrities. Ένας απ΄ αυτούς την κοιτούσε επίμονα, θαύμαζε τα πόδια της και στο τέλος… την πλησίασε, την έπιασε στο «μπίρι μπίρι» και της είπε:
«Γεια σου το όνομα μου είναι Λεονάρντο Ντι Κάπριο», της είπε.
Αυτά τα πόδια λοιπόν που τράβηξαν την προσοχή του Ντι Κάπριο, βρέθηκαν προ ημερών στην Μύκονο, και σας τα δείχνουμε χωρίς ίχνος photoshop στο φωτορεπορτάζ.
Το δίμετρο μοντέλο, φορώντας ένα ολόσωμο αποκαλυπτικό μαγιό, εντυπωσίασε με τις αναλογίες της στην παραλία, ενώ εκτός από τον Ντι Κάπριο, τα δίμετρα πόδια της θαύμασε και ο κύριος από πίσω, ο οποίος όπως βλέπετε στην φωτογραφία έχει... εστιάσει πάνω της!