Κακή εμφάνιση για την Εθνική:Έχασε με 2-0 από τη Β. Ιρλανδία στο στάδιο Καραϊσκάκη

Δεύτερη ήττα για την «γαλανόλευκη» σε τρεις αγώνες για τα προκριματικά του Euro 2016-Πρώτη ανάρτηση: 14/10/2014 21:45

Με 2-0 έχασε η Εθνική Ελλάδος από την Β. Ιρλανδία στο στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης».

Πρόκειται για την δεύτερη ήττα της «γαλανόλευκης» μέσα σε τρεις αγώνες για τα προκριματικά του Euro 2016.

H Eθνική μας πραγματοποίησε μια πολύ κακή εμφάνιση, ενώ δεν έδειχνε σίγουρη στο γήπεδο, κάτι που εκμεταλλεύτηκε η αντίπαλη ομάδα με αποτέλεσμα να γίνει το 2-0 με γκολ του Γουόρντ και του Λάφερτι στα πρώτα λεπτά των δυο ημιχρόνων (9' και 51').

Αν και απομένουν ακόμα εφτά ματς για την πρόκρισή μας στα τελ��κά του Euro 2016, το σίγουρο είναι ένα. Πως η Εθνική του Ρανιέρι αν συνεχίσει έτσι, δεν πάει πουθενά.