​Ανακοινώθηκαν σήμερα και τα ψηφοδέλτια της «ΤΕΛΕΙΑΣ». Ρίχνοντας μια πρώτη ματιά στη λίστα των υποψηφίων, οι οποίοι θα δώσουν την μάχη της κάλπης μαζί με τον Απόστολο Γκλέτσο, βλέπει τα ονόματα: Σαμαράς, Γεωργιάδης και Μητσοτάκης!!!!

Δεν πρόκειται για μεταγραφές ΒΟΜΒΑ από τη Νέα Δημοκρατία, αλλά για συνωνυμίες!

Πιο συγκεκριμένα, πρόκειται για τους κκ Σαμαρά Κώστα, ο οποίος κατεβαίνει υποψήφιος στο Νομό Καρδίτσας και Μητσοτάκη Εμμανουήλ, υποψήφιο στο Νομό Χανίων. Επίσης στην λίστα της "ΤΕΛΕΙΑΣ" υπάρχει όχι ένας, αλλά δύο... Γεωργιάδηδες! Ο Γεωργιάδης Θωμάς θα είναι στα ψηφοδέλτια του κόμματος στο Νoμό Λαρίσης, ενώ ο Γεωργιάδης Σάββας θα είναι υποψήφιος στο Νομό Σερρών.

Όλη η λίστα

Α’ ΑΘΗΝΩΝ


1.Φιλιππίδης Δημήτριος
2.Κωτσάκη (Ρομανού) Ανδριάννα
3.Ισάρης Νικόλαος
4.Παπαδάμ Θαλασσινή
5.Κουμπάνη Έλενα

Β’ ΑΘΗΝΩΝ


1.Αποστολόπουλος Αλέξανδρος
2.Ρούσση Ρεβέκκα
3.Μποταίτης Αντώνιος
4.Ταμήλιας Σπύρος
5.Πατεράκης Βασίλειος
6.Σιώρης Δημήτριος
7.Κουρτόπουλος Χαράλαμπος
8.Ζαφειρόπουλος Γεώργιος
9.Αλαϊάδης Γεώργιος
10.Μιλτιάδους Παναγιώτης
11.Αρώνης Ιωάννης
12.Κουρούκλης Γιώργος
13.Κολιός Ζώης
14.Ρουσόπουλος Κωνσταντίνος
15.Νάσιος Γιάννης
16.Κιαμούρη Σταυρούλα
17.Τσιτσιγκού Φωτεινή
18.Τσατάλα Γεωργία
19.Θεοδωράκη Άννα – Ασπασία
20.Γεωργίου Νίκος

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


1.Χατζητρακόσιας Νικόλαος
2.Παναγιωτακόπουλος Ιωάννης
3.Ρούτης Ανδρέας
4.Βελιώτη Ευεργέτα
5.Μαναβέλη Πελαγία
6.Κουρτίδης Σάββας
7.Πέκας Στέφανος
8.Μαλαλιτζόγλου Γεώργιος
9.Ζάννου Αλεξάνδρα
10.Ασήμογλου Ιωάννης

Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ


1.Λιάκος Ιωάννης
2.Ζωβοίλη Κατίνα
3.Κουμπάνης Συμεών

Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ


1.Κωνσταντινίδης Ιωσήφ
2.Δημητριάδης Βασίλης
3.Δαρδαμάνη Δήμητρα
4.Λασιθιωτάκη Ειρήνη

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ


1.Γραμμένος Σπυρίδων
2.Κατσάμπας Γεώργιος
3.Λυπημένος Στέλιος

ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ


1.Καπαρέλος Κωνσταντίνος
2.Μποζιονέλος Ηλίας
3.Ρασιδάκη Ευαγγελία
4.Κοταλίδου Ιωάννα

ΑΡΚΑΔΙΑΣ


1.Κοκοσιούλης Νίκος
2.Γαλάνη Παναγιώτα
3.Παπαγεωργίου Καίτη

ΑΡΤΑΣ


1.Πανέτας Νικόλαος

ΑΧΑΪΑΣ


1.Τζάκης Γιώργος
2.Παπαδόπουλος Αλέξανδρος
3.Δαρδαμάνη Βασιλική

ΒΟΙΩΤΙΑΣ


1.Λιάκου Άννα
2.Σταυρίδου Ευαγγελία

ΓΡΕΒΕΝΩΝ


1.Κατσαούνου Ξανθή

ΔΡΑΜΑΣ


1.Τσολίας Πέτρος
2.Πελικπατσίδης Δημήτρης

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ


1.Καστρούνης Φώτης
2.Τρουμούχη Ευτυχία
3.Θεοδωροπούλου Γεωργία

ΕΒΡΟΥ


1.Καλούμενος Αντώνης

ΕΥΒΟΙΑΣ


1.Σπανού Μαγδαληνή
2.Παπακωνσταντίνου Δήμητρα

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ


1.Μούρτος Κωνσταντίνος

ΖΑΚΥΝΘΟΥ


1.Σκουφά Αικατερίνη

ΗΛΕΙΑΣ


1.Καρόγιαννης Κωνσταντίνος
2.Δημακόπουλος Νίκος
3.Γκούμας Παντελεήμων
4.Περσιμιτζής Φώτης
5.Κροκυδάκης Μανώλης
6.Καλικάς Ιωάννης

ΗΜΑΘΙΑΣ


1.Ζαρκάδας Χρήστος
2.Δίμπαλας Νικόλαος
3.Στανίση Αικατερίνη

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


1.Παντουβάκης Χαράλαμπος
2.Μπαλή Μαρία
3.Παπαδογιωργάκη Αγγελική – Ειρήνη

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ


1.Κοντογιώργου Γεωργία

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


1.Σιάνος Κώστας
2.Κεσογλίδης Γεώργιος
3.Κυρατζόπουλος Κώστας
4.Παρασκευοπούλου Μαριάννα
5.Σιαμίδης Ιωάννης
6.Γκιάλη Θεανώ
7.Γκουσμπουράνης Ιωάννης

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


1.Χριστάκη Παναγιώτα
2.Κωταίδης Γρηγόριος
3.Δούκα Δινομάχη

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


1.Κοντογιάννη Ελένη

ΚΑΒΑΛΑΣ


1.Ορφανίδης Μιχάλης

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ


1.Κολοκύθας Απόστολος
2.Σαμαράς Κώστας

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ


1.Ταβουλάρη Θεοδώρα

ΚΕΡΚΥΡΑΣ


1.Χασιώτη Μαρία
2.Αθανασίου Μαρία

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ


1.Σκουφά Μαγδαλινή

ΚΙΛΚΙΣ


1.Ζαρογιάννη Κυριακή

ΚΟΖΑΝΗΣ


1.Παπαθανασίου Δμήτρης
2.Βελιώτης Γεώργιος

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ


1.Τερζή Πετρούλα (Πέτρα)
2.Σάββα Χρυσούλα

ΚΥΚΛΑΔΩΝ


1.Λουκιανός Γεώργιος
2.Βαλβη Μαρουλία

ΛΑΚΩΝΙΑΣ


1.Αϊβαλιώτης Ντίνος

ΛΑΡΙΣΗΣ


1.Γεωργιάδης Θωμάς
2.Σαντές Ανδρέας
3.Μικιρτζής Ιωάννης
4.Βογιατζής Λάμπρος
5.Μέρα Ιωάννα

ΛΑΣΙΘΙΟΥ


1.Πολυσάκη Δήμητρα

ΛΕΣΒΟΥ


1.Λουλη Γεωργία

ΛΕΥΚΑΔΟΣ


1.Μπράτση Βασιλική

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ


1.Γιαννή Μαρία
2.Ζαρκάδας Ηλίας
3.Τρύπας Γεώργιος
4.Κουρέντης Δημήτριος
5.Δημητριάδου Μαρία

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ


1.Μιχοπούλου Άννα

ΞΑΝΘΗΣ


1.Καβοπούλου Ζωή

ΠΕΛΛΑΣ


1.Μαυρίδης Νίκος

ΠΙΕΡΙΑΣ


1.Γκοτόβα Ειρήνη
2.Νικολαίδου Μαρία
3.Πινακάς Αντώνιος
4.Λάγιος Απόστολος

ΠΡΕΒΕΖΗΣ


1.Αγγελή Μαρία
2.Αυγέρης Μιχάλης

ΡΕΘΥΜΝΗΣ


1.Τισκινα Άννα

ΡΟΔΟΠΗΣ


1.Καραμήτσου Κλεοπάτρα

ΣΑΜΟΥ


1.Βακιάρου Αθηνά

ΣΕΡΡΩΝ


1.Γεωργιάδης Σάββας

ΤΡΙΚΑΛΩΝ


1.Θεοχάρης Χρήστος
2.Ζάχος Ευθύμιος

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ


1.Κιαμούρης Χρήστος
2.Ζωβοίλη Αθανασία
3.Ταβουλάρης Νίκος
4.Βλάχου Αικατερίνη

ΦΛΩΡΙΝΑΣ


1.Καμακάρης Ιωάννης
2.Κουτσογιώτας Χρήστος

ΦΩΚΙΔΑΣ


1.Αγοράς Γιάννης

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ


1.Γραμμένος Ιωάννης
2.Γκρέζιος Θρασύβουλος

ΧΑΝΙΩΝ


1.Κορωνάκης Νίκος
2.Μητσοτάκης Εμμανουήλ

ΧΙΟΥ


1.Καθαροπούλου Μαρία

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ


1.Γκανής Βάιος
2.Σπυροπούλου Νίκη
3.Καρβούνης Σταύρος
4.Καρλή Γιώτα