Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοίνωσε τους υποψήφιους για τις αρχαιρεσίες της ΕΣΗΕΑ, του ΕΔΟΕΑΠ και της ΠΟΕΣΥ της 25ης και 26ης Μαΐου 2011, ενώ στις 12.00 το μεσημέρι της Κυριακής έληξε η προθεσμία τυχόν υποβολής ενστάσεων.

Αναλυτικά, η Εφορευτική Επιτροπή ανακοίνωσε τους υποψήφιους για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ, το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ, τους Αντιπροσώπους για το 6ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ, τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μικτό Συμβούλιο.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή ανά συνδυασμό έχουν ως εξής:

Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
6. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ
7. ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
8. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
9. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
11. ΛΑΜΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΡΙΝΑ
12. ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
14. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15. ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
16. ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
18. ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
19. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
20. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
21. ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22. ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
2. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
3. ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
4. ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ
6. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ
7. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ
8. ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ
9. ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
11. ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ
12. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
15. ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
16. ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ
17. ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
18. ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20. ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
21. ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ
22. ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ
23. ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
24. ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ
25. ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
26. ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
27. ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
28. ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ
29. ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
30. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
31. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2. ΑΝ��ΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)
6. ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
7. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
11. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
12. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
13. ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
16. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
17. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21. ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
22. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
23. ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
25. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26. ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28. ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29. ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
30. ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
31. ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
32. ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
33. ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ
34. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35. ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
36. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
37. ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
38. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ
39. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
40. ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
41. ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
42. ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
43. ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
44. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
45. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
46. ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
47. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
48. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
8. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
10. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12. ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ
13. ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ
14. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15. ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
16. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
17. ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΑ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
19. ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20. ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
22. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23. ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ
24. ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25. ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
2. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
8. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ
12. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
13. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ)
14. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
19. ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
21. ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
22. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ
23. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
24. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΙΝΑ
25. ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
26. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
27. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
28. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
29. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
30. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
33. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ
34. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ

VΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
2. ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ
7. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
9. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
10. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
13. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
14. ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
17. ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
18. ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
20. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
22. ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
24. ΜΑ��ΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
25. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26. ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
27. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
28. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
29. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
30. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
31. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
32. ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
33. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
34. ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
35. ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

VΙΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)
4. ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
5. ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
6. ΚΩΣΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
7. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
8. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ
9. ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ
10. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ
11. ΜΠΡΑΤΣ��Σ ΝΑΣΟΣ
12. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
13. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
14. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
16. ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
17. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
19. ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
20. ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)
21. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
22. ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
24. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

VΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
2. ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
4. ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ
6. ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ
7. ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
8. ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
9. ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ
10. ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
11. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12. ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
13. ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ
14. ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ
15. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
16. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
17. ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18. ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
19. ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
20. ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
21. ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ
22. ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
23. ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
24. ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ
25. ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
26. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
27. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
28. ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
29. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
30. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
31. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ
32. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
33. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ
34. ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
35. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
36. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
37. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
38. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
39. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
42. ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ
43. ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
44. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
45. ΠΟΥΛΙΑ��Η ΝΙΚΗ
46. ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
47. ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
48. ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
49. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
50. ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
51. ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ)
52. ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
53. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
54. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
55. ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
56. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
57. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
58. ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ
59. ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ
60. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
61. ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
62. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ
63. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ