Μη… σου τύχει είναι αυτό που συνέβη στον Rod Stewart!

Ο διάσημος τραγουδιστής, πλήρωσε ακριβά τον εθισμό του στα ναρκωτικά, με αποτέλεσμα σήμερα να έχει μεγάλο πρόβλημα!

Ποιο είναι αυτό; Συρρικνώθηκε το… πέος του!

Ο 68χρονος τραγουδιστής, βγήκε και μίλησε ανοιχτά γι΄αυτό που του συνέβη.

Σε συνέντευξη που έδωσε, είπε πως έπαιρνε στεροειδή, προκειμένου αυτά να βοηθήσουν τη φωνή του:

«Απογοήτευσα τον εαυτό μου στα τέλη του ’80, όταν ήμουν εθισμένος στα στεροειδή. Την εποχή εκείνη δεν είχαμε ακουστικά και το συγκρότημα έβγαζε όλο και πιο δυνατό ήχο, έπινε όλο και περισσότερο και εγώ συνέχισα να ξελαρυγγιάζομαι» δήλωσε.

Και πρόσθεσε, πως «τα στεροειδή είναι ένα από τα χειρότερα ναρκωτικά στον κόσμο. Θα καταστρέψουν το πρήξιμο σε οποιαδήποτε μεμβράνη, συμπεριλαμβανομένου και του πέους».

Στο τέλος, για να μας πείσει πόσο καταστροφικά είναι τα στεροειδή, περιέγραψε και μια σοκαριστική σκηνή κατά τη διάρκεια συναυλίας του:

«Μια νύχτα, ενώ έδινα συναυλία στο Sheffield, ένιωθα πως τα στεροειδή είχαν ανοίξει τρύπα στο στομάχι μου. Αιμορραγούσα εσωτερικά και είχα παραισθήσεις. Αναρωτιέμαι τι θα σκέφτηκε το κοινό!»