Τα βλέμματα ολόκληρου του πλανήτη είναι στραμμένα στου Ολυμπιακούς Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο Ντε Τζανέιρο!

Αυτό είναι το σημερινό πρόγραμμα των Ολυμπιακών Αγώνων:

ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ


ΤΡΙΤΗ, 9/8/2016

06:30 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
07:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Σερβία - Αυστραλία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:45 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Μαυροβούνιο» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:50 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη
10:45 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «ΗΠΑ - Βενεζουέλα» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί / Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:25 - 19.03 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – Προκριματικοί

15:30 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ρωσία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-2): ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικοί 63Kgr (Γ) & 81Kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)

17:30 (ΕΡΤ-3): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - «Γερμανία - Πολωνία» - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY

19:00 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ
19:55 (ΕΡΤ-2): ΙΠΠΑΣΙΑ - Υπερπήδηση εμποδίων (Ατομικό) - Τελικός, απονομές (Απευθείας μετάδοση)
20:55 (ΕΡΤ-1): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)
21:25 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ- Αεροβόλο Πιστόλι 25μ (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)
21:25 (ΕΡΤ-2)-: ΤΖΟΥΝΤΟ - Τελικοίο 63 Kgr (Γ) & 81 Kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Ομαδικό (Γ) - (Απευθείας μετάδοση)

22:30 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ

22:45 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Ισπανία – Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
24:00 (ΕΡΤ-1): ΤΕΝΙΣ - Highlights (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
00:15 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

00:35 (ΕΡΤ-3): BEACH VOLLEY

00:35 – 05:00 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Λιθουανία-Νιγηρία» - (Απευθείας μετάδοση)

01:05 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Ιταλία - ΗΠΑ» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10μ (Γ) - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

03:05 (ΕΡΤ-3):- ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - «Αργεντινή - Κροατία» - (Απευθείας μετάδοση)
05:00 – 06:00 (ΕΡΤ-2): ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ – Προημιτελικός (Α)
06:10 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

Διαβάστε επίσης: