Τα βλέμματα ολόκληρου του πλανήτη είναι στραμμένα στου Ολυμπιακούς Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο Ντε Τζανέιρο!

Αυτό είναι το σημερινό πρόγραμμα των Ολυμπιακών Αγώνων:

ΔΕΥΤΕΡΑ, 8/8/2016

06:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - «Βραζιλία - Μεξικό» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
08:15 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Αργεντινή - Αλγερία» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
10:00 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - «Βραζιλία - Ιράκ» - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
12:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Τελικοί - - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
14:25-20:15 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
14:25 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - Προκριματικοί - (Απευθείας μετάδοση)
14:55 (ΕΡΤ-2): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)

15:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Σερβία - Ελλάδα» - (Απευθείας μετάδοση)
15:00 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών - Προκριματικά «φάση-16» - (Απευθείας μετάδοση)
15:55 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY

16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) - «Ιταλία - Γαλλία» - (Απευθείας μετάδοση)
18:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

18:00 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) - «ΗΠΑ - Ισπανία» - (Απευθείας μετάδοση)
18:40 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών - Προημιτελικά - (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)

19:50 (ΕΡΤ-3): ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ (Α) - Γ΄γύρος - (Απευθείας μετάδοση)
20:00 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών – φάση 16 & Προημιτελικά - (Απευθείας μετάδοση)
20:15 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Σερβία – Αυστραλία» - (Απευθείας μετάδοση)

21:00 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ

21:25 (ΕΡΤ-3): TZOYNTO: 57 kg (Γ) & 73 kg (Α) - (Απευθείας μετάδοση)

22:00 (ΕΡΤ-2): ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Σπάθη γυναικών – Ημιτελικοί / Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - Τελικός Ομαδικού Ανδρών - (Απευθείας μετάδοση)

00:13 (ΕΡΤ-3): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ
00:30 (ΕΡΤ-2): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016- ΠΕΡΙΛΗΨΗ

00:35 (ΕΡΤ-3): ΤΕΝΙΣ - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «ΗΠΑ-Βενεζουέλα» - (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 10μ. Air Riffle Men Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)
01:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Ιαπωνία - Βραζιλία» - (Απευθείας μετάδοση)
02:50 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ (Α) - «Κροατία - Μαυροβούνιο» - (Απευθείας μετάδοση)
02:25 – 04:33 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING

02:25 (ΕΡΤ-2):- ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - Γ΄γύρος - (Απευθείας μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-1): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) «Γαλλία - Κίνα» - (Απευθείας μετάδοση)
04:35 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ): «Βραζιλία - Αργεντινή» - (Απευθείας μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β

Διαβάστε επίσης: