Διεξήχθη σήμερα Παρασκευή (04/09) η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Football League, το οποίο φέτος θα διεξαχθεί με 18 ομάδες και θα ξεκινήσει στις 27 Σεπτεμβρίου.

Από φέτος την άνοδο θα πάρουν οι δύο πρώτες ομάδες που θα έχουν εξασφαλίσει αδειοδότηση, ενώ θα υποβιβαστούν οι τέσσερις τελευταίες.

Στην πρεμιέρα θα διεξαχθούν τα παιχνίδι ΑΕΛ-Λαμία και Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου.

Το πρόγραμμα:

Α’ γύρος

1η αγωνιστική (27 Σεπτεμβρίου)
Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή
ΑΕΛ-Λαμία
Κέρκυρα-Καλλιθέα
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

2η αγωνιστική (4 Οκτωβρίου)
ΑΕΛ- Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή-Κέρκυρα
Λαμία-Παναιγιάλειος
Καλλιθέα-Αν. Καρδίτσας
Αχαρναϊκός-Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Τρίκαλα
ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός-Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική (11 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός-Κέρκυρα
Παναιγιάλειος-ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Χανιά
Ζάκυνθος-Κισσαμικός

4η αγωνιστική (18 Οκτωβρίου)
Παναιγιάλειος-Πανελευσινιακός
Κέρκυρα-Αν. Καρδίτσας
ΑΕΛ-Εργοτέλης
Παναχαϊκή-ΑΟ Τρίκ��λα
Λαμία-Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα-Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας-Ζάκυνθος
ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός

5η αγωνιστική (25 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός- Αν. Καρδίτσας
Εργοτέλης -Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα -Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης- ΑΕΛ
Πανσερραϊκός- Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου- Λαμία
Ζάκυνθος -Καλλιθέα
Κισσαμικός -Αχαρναϊκός
ΑΟ Χανιά- Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική (1 Νοεμβρίου)
Εργοτέλης -Πανελευσινιακός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Τρίκαλα
Παναιγιάλειος- Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα -Πανσερραϊκός
ΑΕΛ- Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή- Ζάκυνθος
Λαμία -Κισσαμικός
Καλλιθέα- ΑΟ Χανιά
Αχαρναϊκός -Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (8 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός- ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης -Εργοτέλης
Πανσερραϊκός- Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου- Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος- Κέρκυρα
Κισσαμικός- ΑΕΛ
ΑΟ Χανιά- Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας -Λαμία
Αχαρναϊκός -Καλλιθέα

8η αγωνιστική (15 Νοεμβρίου)
Απόλλων Σμύρνης -Πανελευσινιακός
ΑΟ Τρίκαλα- Πανσερραϊκός
Εργοτέλης- Ολμπιακός Βόλου
Αν. Καρδίτσας -Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος- Κισσαμικός
Κέρκυρα -ΑΟ Χανιά
ΑΕΛ -Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή -Αχαρναϊκός
Λαμία -Καλλιθέα

9η αγωνιστική (22 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός -Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου -Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος- ΑΟ Τρίκαλα
Κισσαμικός -Εργοτέλης
ΑΟ Χανιά -Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας -Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός- Κέρκυρα
Καλλιθέα -ΑΕΛ
Λαμία -Παναχαϊκή

10η αγωνιστική (29 Νοεμβρίου)
Ολυμπιακός Βόλου- Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός- Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης- Κισσαμικός
ΑΟ Τρίκαλα- ΑΟ Χανιά
Εργοτέλης- Αγροτικός Αστέρας
Αν. Καρδίτσας- Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος- Καλλιθέα
Κέρκυρα- Λαμία
Παναχαϊκή- ΑΕΛ

11η αγωνιστική (6 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός- Ζάκυνθος
Κισσαμικός- Ολμπιακός Βόλου
ΑΟ Χανιά -Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας- Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός -ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα- Εργοτέλης
Λαμία -Αν. Καρδίτσας
Παναχαϊκή -Παναιγιάλειος
ΑΕΛ- Κέρκυρα

12η αγωνιστική (13 Δεκεμβρίου)
Κισσαμικός -Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος- ΑΟ Χανιά
Ολμυπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός- Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα- Λαμία
Εργοτέλης -Παναχαϊκή
Αν. Καρδίτσας- ΑΕΛ
Κέρκυρα -Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική (20 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός -ΑΟ Χανιά
Αγροτικός Αστέρας -Κισσαμικός
Αχαρναϊκός -Ζάκυνθος
Καλλιθέα -Ολυμπιακός Βόλου
Λαμία -Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή -Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ-ΑΟ Τρίκαλα
Κέρκυρα -Εργοτέλης
Παναιγιάλειος -Αν. Καρδίτσας

14η αγωνιστική (3 Ιανουαρίου)
Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά- Αχαρναϊκός
Κισσαμικός -Καλλιθέα
Ζάκυνθος- Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός- ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα
ΑΟ Τρίκαλα- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας -Εργοτέλης

15η αγωνιστική (10 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός
Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας
Λαμία -ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή -Κισσαμικός
ΑΕΛ- Ζάκυνθος
Κέρκυρα -Ολυμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης- ΑΟ Τρίκαλα

16η αγωνιστική (17 Ιανουαρίου)
Καλλιθέα -Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός -Λαμία
Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά -ΑΕΛ
Κισσαμικός -Κέρκυρα
Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος
Ολυμπιακός Βόλου- Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός -Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης

17η αγωνιστική (24 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Λαμία
Παναχαϊκή- Καλλιθέα
ΑΕΛ -Αχαρναϊκός
Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος -ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας- Κισσαμικός
Εργοτέλης -Ζάκυνθος
ΑΟ Τρίκαλα -Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός

Β’ Γύρος

18η αγωνιστική (31 Ιανουαρίου)

Παναχαϊκή- Πανελευσινιακός
Λαμία-ΑΕΛ
Καλλιθέα -Κέρκυρα
Αχαρναϊκός -Παναιγιάλειος
Αγροτικός Αστέρας -Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά- Εργοτέλης
Κισσαμικός- ΑΟ Τρίκαλα
Ζάκυνθος -Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Βόλου -Πανσερραϊκός

19η αγωνιστική (7 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός- ΑΕΛ
Κέρκυρα- Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος- Λαμία
Αν. Καρδίτσας- Καλλιθέα
Εργοτέλης- Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα -Αγροτικός Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Χανιά
Παν��ερραϊκός- Κισσαμικός
Ολυμπιακός Βόλου- Ζάκυνθος

20η αγωνιστική (14 Φεβρουαρίου)
Κέρκυρα- Πανελευσινιακός
ΑΕΛ- Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή- Αν. Καρδίτσας
Λαμία -Εργοτέλης
Καλλιθέα -ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός -Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας -Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά -Ολυμπιακός Βόλου
Κισσαμικός- Ζάκυνθος

21η αγωνιστική (21 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας- Κέρκυρα
Εργοτέλης -ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα -Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης -Λαμία
Πανσερραϊκός- Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου- Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος- Αγροτικός Αστέρας
Κισσαμικός- ΑΟ Χανιά

22η αγωνιστική (28 Φεβρουαρίου)
Αν. Καρδίτσας- Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος- Εργοτέλης
Κέρκυρα -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΕΛ- Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή- Πανσερραϊκός
Λαμία -Ολυμπιακός Βόλου
Καλλιθέα -Ζάκυνθος
Αχαρναϊκός -Κισσαμικός
Αγροτικός Αστέρας- ΑΟ Χανιά

23η αγωνιστική (6 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός- Εργ��τέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Σμύρνης- Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός- Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΕΛ
Ζάκυνθος- Παναχαϊκή
Κισσαμικός -Λαμία
ΑΟ Χανιά- Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας- Αχαρναϊκός

24η αγωνιστική (13 Μαρτίου)
ΑΟ Τρίκαλα- Πανελευσινιακός
Εργοτέλης- Απόλλων Σμύρνης
Αν. Καρδίτσας- Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος- Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα- Ζάκυνθος
ΑΕΛ- Κισσαμικός
Παναχαϊκή- ΑΟ Χανιά
Λαμία -Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα- Αχαρναϊκός

25η αγωνιστική (20 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός- Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός -ΑΟ Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου -Εργοτέλης
Ζάκυνθος -Αν. Καρδίτσας
Κισσαμικός- Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά -Κέρκυρα
Αγροτικός Αστέρας- ΑΕΛ
Αχαρναϊκός -Παναχαϊκή
��αλλιθέα- Λαμία

26η αγωνιστική (27 Μαρτίου)
Πανσερραϊκός -Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης -Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Τρίκαλα – Ζάκυνθος
Εργοτέλης – Κισσαμικός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας
Κέρκυρα- Αχαρναϊκός
ΑΕΛ -Καλλιθέα
Παναχαϊκή -Λαμία

27η αγωνιστική (3 Απριλίου)
Πανελευσινιακός- Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος- Πανσερραϊκός
Κισσαμικός -Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Χανιά- ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας -Εργοτέλης
Αχαρναϊκός -Αν. Καρδίτσας
Καλλιθέα -Παναιγιάλειος
Λαμία -Κέρκυρα
ΑΕΛ Παναχαϊκή

28η αγωνιστική (10 Απριλίου)
Ζάκυνθος -Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Βόλου -Κισσαμικός
Πανσερραϊκός- ΑΟ Χανιά
Απόλλων Σμύρνης- Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα- Αχαρναϊκός
Εργοτέλης -Καλλιθέα
Αν. Καρδίτσας- Λαμία
Παναιγιάλειος- Παναχαϊκή
Κέρκυρα- ΑΕΛ

29η αγωνιστική (17 Απριλίου)
Πανελευσινιακός -Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά- Ζάκυνθος
Αγροτικός Αστέρας -Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός
Καλλιθέα- Απόλλων Σμύρνης
Λαμία- ΑΟ Τρίκαλα
Παναχαϊκή -Εργοτέλης
ΑΕΛ- Αν. Καρδίτσας
Παναιγιάλειος -Κέρκυρα

30η αγωνιστική (24 Απριλίου)
ΑΟ Χανιά -Πανελευσινιακός
Κισσαμικός- Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος- Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου- Καλλιθέα
Πανσερραϊκός- Λαμία
Απόλλων Σμύρνης- Παναχαϊκή
ΑΟ Τρίκαλα -ΑΕΛ
Εργοτέλης -Κέρκυρα
Αν. Καρδίτσας- Παναιγιάλειος

31η αγωνιστική (8 Μαϊου)
Πανελευσινιακός- Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός -ΑΟ Χανι��
Καλλιθέα- Κισσαμικός
Λαμία-Ζάκυνθος
Παναχαϊκή -Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ- Πανσερραϊκός
Κέρκυρα- Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος- ΑΟ Τρίκαλα
Εργοτέλης- Αν. Καρδίτσας

32η αγωνιστική (15 Μαϊου)
Αχαρναϊκός -Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας- Καλλιθέα
ΑΟ Χανιά -Λαμία
Κισσαμικός-Παναχαϊκή
Ζάκυνθος- ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου- Κέρκυρα
Πανσερραϊκός- Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης -Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Τρίκαλα -Εργοτέλης

33η αγωνιστική (22 Μαϊου)
Πανελευσινιακός- Καλλιθέα
Λαμία- Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή -Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ -ΑΟ Χανιά
Κέρκυρα -Κισσαμικός
Παναιγιάλειος- Ζάκυνθος
Αν. Καρδίτσας- Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης -Πανσερραϊκός
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Τρίκαλα

34η αγωνιστική (29 ��αϊου)
Λαμία -Πανελευσινιακός
Καλλιθέα- Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός- ΑΕΛ
Αγροτικός Αστέρας- Κέρκυρα
ΑΟ Χανιά -Παναιγιάλειος
Κισσαμικός -Αν. Καρδίτσας
Ζάκυνθος- Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΟ Τρίκαλα
Πανσερραϊκός -Απόλλων Σμύρνης