Για δεύτερη συνεχόμενη σεζόν σε νοκ άουτ προημιτελικό Κυπέλλου, Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους.

Όπως προέκυψε από την κλήρωση της ΕΟΚ, στις 7 Οκτωβρίου, ο Ολυμπιακός θα υποδεχθεί τον Παναθηναϊκό, κεκλεισμένων των θυρών, στο ΣΕΦ.

Παράλληλα, για την ίδια φάση θα διεξαχθεί το παιχνίδι Άρης-ΑΕΚ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κυπέλλου

Α' Φάση - Σάββατο 19/09/2015
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
01. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
02. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
03. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
04. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
05. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
06. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
07. ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
08. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
09. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10. ΓΣ ΚΥΜΗΣ
11. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
12. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

01.ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
02.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΕ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
03.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
04.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
05.ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
06.ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
07.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
08.ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Β' Φάση / 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 23/09/2015
Α1 ΕΘΝΙ��Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

01. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ
02. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΕ
03. ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΕ
04. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΕ
05. ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΕ
06. ΤΡΙΚΑΛΑ BC ΚΑΕ
07. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
08. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
09. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
10. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2
11. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3
12. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6
15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7
16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8

09.ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 - ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΕ
10.ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΤΡΙΚΑΛΑ BC ΚΑΕ
11.ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΕ
12.ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ
13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α6 - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΕ
15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΕ

Β' Φάση / 2η Αγωνιστική - Σάββατο 26/09/2015
17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16
18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α11
19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α12
20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α10

Β' Φάση / 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 30/09/2015
21.ΝΙΚΗΤΗΣ Α19 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α20
22.ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α18

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 07/10/2015
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ
3. ΠΑΟΚ ΚΑΕ
4. ΑΡΗΣ ΚΑΕ
5. ΑΕΚ ΝΕΑ ΚΑΕ
6. ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ
7. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21
8. ΝΙΚΗΤΗΣ Α22

23.ΑΡΗΣ ΚΑΕ - ΑΕΚ ΝΕΑ ΚΑΕ
24.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ
25.ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
26.ΠΑΟΚ ΚΑΕ - ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες - Σάββατο 12/12/2015
27. -
28. -

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 21/02/2016
29. Νικητής Α27 - Νικητής Α28