​Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πλέι οφ της Football League. Στην πρεμιέρα ξεχωρίζει το Κέρκυρα – Ολυμπιακός Βόλου με τις δύο ομάδες να έχουν από έξι βαθμούς.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική: Τετάρτη 9 Απριλίου
ΑΟ Χανιά- Ηρακλής Ψαχνών
Κέρκυρα – Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής – Φωστήρας
Νίκη Βόλου - Αιγινιακός

2η αγωνιστική: Κυριακή 13 Απριλίου
Κέρκυρα – ΑΟ Χανιά
Ηρακλής Ψαχνών – Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
Αιγινιακός - Φωστήρας

3η αγωνιστική: Μ. Πέμπτη 17 Απριλίου
ΑΟ Χανιά – Ηρακλής
Νίκη Βόλου – Κέρκυρα
Αιγινιακός – Ηρακλής Ψαχνών
Φωστήρας – Ολυμπιακός Βόλου

4η αγωνιστική: Τετάρτη 23 Απριλίου
Νίκη Βόλου – ΑΟ Χανιά
Ηρακλής – Αιγινιακός
Κέρκυρα – Φωστήρας
Ηρακλής Ψαχνών – Ολυμπιακός Βόλου

5η αγωνιστική: Κυριακή 27 Απριλίου
ΑΟ Χανιά – Αιγινιακός
Φωστήρας – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής
Ηρακλής Ψαχνών - Κέρκυρα

6η αγωνιστική: Τετάρτη 30 Απριλίου
Φωστήρας – ΑΟ Χανιά
Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Ηρακλής Ψαχνών
Ηρακλής – Κέρκυρα

7η αγωνιστική: Κυριακή 4 Μαΐου
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Χανιά
Ηρακλής Ψαχνών – Φωστήρας
Κέρκυρα – Αιγινιακός
Ηρακλής – Νίκη Βόλου

8η αγωνιστική: Τετάρτη 7 Μαΐου
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΟ Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου – Κέρκυρα
Φωστήρας – Ηρακλής
Αιγινιακός – Νίκη Βόλου

9η αγωνιστική: Κυριακή 11 Μαΐου
ΑΟ Χανιά – Κέρκυρα
Ηρακλής – Ηρακλής Ψαχνών
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας – Αιγινιακός

10η αγωνιστική: Τετάρτη 14 Μαΐου
Ηρακλής – ΑΟ Χανιά
Κέρκυρα – Νίκη Βόλου
Ηρακλής Ψαχνών – Αιγινιακός
Ολυμπιακός Βόλου - Φωστήρας

11η αγωνιστική: Τρίτη 20 Μαΐου
ΑΟ Χανιά – Νίκη Βόλου
Αιγινιακός – Ηρακλής
Φωστήρας – Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής Ψαχνών

12η αγωνιστική: Σάββατο 24 Μαΐου
Αιγινιακός – ΑΟ Χανιά
Νίκη Βόλου – Φωστήρας
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα – Ηρακλής Ψαχνών

13η αγωνιστική: Τετάρτη 28 Μαΐου
ΑΟ Χανιά – Φωστήρας
Ολυμπιακός Βόλου – Αιγινιακός
Ηρακλής Ψαχνών – Νίκη Βόλου
Κέρκυρα – Ηρακλής

14η αγωνιστική: Κυριακή 1 Ιουνίου
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας – Ηρακλής Ψαχνών
Αιγινιακός – Κέρκυρα
Νίκη Βόλου – Ηρακλής

Η βαθμολογία των πλέι οφ:

1. Ολυμπιακός Βόλου 6
2. Κέρκυρα 6
3. Νίκη Βόλου 2
4. Αιγινιακός 1
5. Χανιά 1
6. Φωστήρας 1
7. Ηρακλής Ψαχνών 0
8. Ηρακλής 0

* Οι 2 πρώτοι παίρνουν την απευθείας άνοδο στη Super League, ενώ ο τρίτος της βαθμολογίας θα παίξει μπαράζ με τον 16o της Super League.