PREGAMES : (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ @ 18.00’)

1. Κ1 rules, 3X2’ , -83kg
Kώστας Μπουκουβάλας ( Γ.Σ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) VS El Shid (KRITIKOS CAMP)
2. K1 rules , 3X2’, -80kg
Kώστας Καπετάνιος (AXIΛΛΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) VS Σπύρος Σπύρου (PLEXOUSAKIS CAMP)

PREGAMES – NEXT GENERATION :

1. K1 rules, 3X1.5’ , -61kg
Παναγιώτης Λάλος (JOE TEAM) VS Παναγιώτης Ζησιμόπουλος (LIONS CAMP)
2. K1 rules, 3X2’, -67kg
Μάριος Πασάη (FIGHTERS) VS Xρήστος Δάικος (ΚΑΛΑΙΤZAKIS CAMP)
3. K1 rules, 3X1.5’ , -60kg
Σοφία Τέσκου (DIAMOND CAMP) VS Aγγελική Κοκκαλίτσα (Α.Σ ΕΛΕΥΣΙΣ)
4. K1 rules , 3X2’ , -72kg
Nικος Kviniasvili (FIGHTERS) VS Πασχάλης Καραουλάνης (BUDO GYM)
5. K1 rules, 3X2’ , -69kg
Rezzka Cecxladze (CHRYSAKIS ARENA) VS Tάσος Τιμοθέου (TZOTZOS TEAM)
6. K1 rules, 3X2’, -63kg
Nίκος Πολίτης (VYZANTINOS) VS Mochamed Ouzman (Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ)


ΜΑΙΝ EVENT : PART 1 : (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ @ 20.00’)

1. Κ1 rules, 3X2’ , -100kg
“Big George” Σενεκίδης (KALAITZAKIS CAMP)
VS
Χρήστος Κατσάνος (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ)

2. RETIRED MATCH του δασκάλου Φίλιππου Χρυσάκη – Κ1 RULES, 3x2’ , -82kg
Φίλιππος Χρυσάκης (CHRΙSAKIS ARENA)
VS
Χρήστος Κουτσομύτης (FIGHT CLUB)

3. PROBOXING, 4x3’, -70kg
Γιάννης “hard rock” Νταβέλας (Γ.Σ. ΟΝΟΜΑΣΤΟΣ)
VS
Nεκτάριος Ουζούνης (ΜΑLLIOS TEAM)

4. K1 rules, 3X2’, -69kg
Διονύσης Γκίκας (VICTORY CAMP)
VS
Αλέξανδρος “butterfly” Καρούσος (FIGHTERS)

5. PROBOXING , 4x2’, -60kg
Tζένη Τασίδου (GOLDEN CORNER)
VS
Χριστίνα “black mamba” Λιναρδάτου (LAVDAKIS TEAM)

6. Κ1 rules, 3X3’, -69kg
Ferhat Gumrukcuoglu (MIKE’S GYM)
VS
Tafti “prince of Persia” Mostaba (FIGHTERS)

7. Κ1 rules, 3X3’, -89kg
Θανάσης “the spartan” Κίλλας (SPARTAN ACADEMY)
VS
“tiger” Nordin (MALLIOS TEAM)

PART 2 – BELT FIGHTS : (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ @ 22.00’)

1. T OP –MIDDLEWEIGHT- FIGHTER THE BATTLE (5X3’, K1 RULES , -72.500KG)
Nίκος “stelth” Γκίκας (FIGHT CLUB)
VS
Nίκος “sweetkill” Παπαδημητριου (ΒUDO GYM)

2. TOP –LIGHTHEAVYWEIGHT- FIGHTER THE BATTLE (5X3’, K1 RULES, -81.00KG)
Αλέξανδρος “bad boy” Νικολαίδης (GFC TEAM)
VS
Αλέξανδρος “professor” Χατζηχρόνογλου (ASKITIS TEAM)

3. 5X3’ , FULL MUAY THAI, -71.00KG
Εrkan “cafkasian eangle” Varol (TURKEY)
VS
Παύλος “diamond” Καπώνης (DIAMOND CAMP)

4. TOP –HEAVYWEIGHT- FIGHTER THE BATTLE (5X3’, K1 RULES, +100 KG)
Colin “beast” George (MIKE GYM)
VS
Αντώνης “wragler” Τζώρος (EVGENIKOS ACADEMY)